Поляки не пропускають жодної фури на "Ягодині" та "Шегині", - ДПСУ

Поляки не пропускають жодної фури на

Польські блокувальники продовжують обмежувати рух вантажних транспортних засобів на кордоні. На сьогодні заблокованими залишаються шість напрямків - "Ягодин", "Устилуг", "Угринів", "Рава-Руська", "Шегині" та "Краківець". 

"Станом на ранок сьогодні (21 лютого - ред.) сукупно на всіх цих напрямках на території Польщі у бік України очікували на можливість перетину кордону десь 2500 вантажівок. Найбільше - навпроти "Краківця", "Ягодина" та "Рави-Руської", - розповів в ефірі марафону "Єдині новини" речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Він нагадав, що учора ситуація була іншою. Фермери масштабували свої дії з блокування, а на трьох - "Рава-Руська", "Угринів" та "Устилуг" - обмежили рух навіть для легковиків та автобусів. Після 16:00 і до 18:00 рух через вказані пункти пропуску нормалізувався.

"Станом на зараз рух для легкових автомобілів та автобусів вільний. Щодо вантажівок їх пропускають на різних напрямках по різному, але це фактично 1-3 фури за годину в обох напрямках. Вони взагалі не пропускають вантажні ТЗ, які слідують з України в бік Польщі на напрямках "Шегині" та "Ягодин", - зауважив Демченко.

Нагадаємо, правоохоронні органи Польщі відкрили кримінальну справу стосовно одного з фермерів-протестувальників, який виділився серед інших радянським прапором та плакатом із закликом до російського диктатора Путіна "навести лад" і в Україні, і в Брюсселі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, секретар РНБО Олексій Данілов пояснив блокування на кордоні виборами в Європі.

Головне