Під Бахмутом - пекло: військові розповіли, що зараз відбувається на найгарячішій точці на фронті

Під Бахмутом - пекло: військові розповіли, що зараз відбувається на найгарячішій точці на фронті

Найбільш складна ситуація на фронті наразі спостерігається під Бахмутом. За добу там було зафіксовано майже 300 обстрілів. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

"За добу загалом на Бахмутському напрямку фронту 281 відбувся обстріл позицій і інфраструктури по всій протяжності фронту. 43 бойових зіткнення відбулося. 107 вбитих ворог втратив та 123 поранених. На сьогодні, це найгарячіша ділянка фронту, де відбуваються найбільш агресивні дії ворога, де він сконцентрував максимально свої боєздатні підрозділи, у тому числі непідготовлені групи організованого злочинного угрупування Вагнера. І тому там так справді важко, але контрольовано Збройними силами України", - зазначив Череватий.

Він також додав, що вагнерівці мають хороше оснащення в плані зброї та екіпіровки.

"Проте саме головне, що у них є - це більш набагато професійніші самі члени цього ЧВК Вагнера, яких набирали як спецпризначенців для місій в Сирії, Лівії і інших небезпечних точках. Відтак вони мають суттєву військову або спецпідготовку в таких пидрос глаз як ФСБ, МВС, спецназ ГУР міністерства оборони Російської Федерації", - пояснив Череватий.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський розповів, що місто Соледар на Донеччині наразі штурмують найбільш професійні загони “вагнерівців”. Однак українські захисники завдають значних втрат ворогу та контролюють місто.

Головне