Перша партія танків Abrams офіційно схвалена для відправки в Україну

Перша партія танків Abrams офіційно схвалена для відправки в Україну

Перша партія танків Abrams від Сполучених Штатів Америки офіційно схвалена для відправки в Україну. Вони прибудуть на початку осені.

Про це заявив головний закупник зброї для армії США Даг Буш, передає телеканал CNN. За його словами, на минулих вихідних США схвалили відправлення до Abrams.

"Вони вже готові. Тепер вони мають потрапити до Європи, а потім до України, разом з усім, що до них додається. Боєприпаси, запчастини, паливне обладнання, ремонтні засоби. Тобто, це не просто танки, це повний пакет, який йде разом з ними. Це все ще в процесі", - розповів Буш.

Загалом Україні мають передати 31 танк, проходив ремонт і підготовку до відправки протягом декількох місяців.

Нагадаємо, голова Міністерства оборони США Ллойд Остін у травні заявив, що Україна отримає американські танки Abrams на початку осені цього року. За його словами, робиться все можливе, аби пришвидшити постачання цих танків Збройним силам України.

“За нашими прогнозами, це відбудеться на початку осені. Ми перемістили кілька танків на тренувальний полігон, щоб українці почали навчання. До того часу, коли навчання завершаться, танки будуть доступні для використання”, – заявив Остін.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Україна 20 липня отримала від Німеччини перші 10 танків Leopard 1А5. Загалом Берлін має поставати українським захисникам понад 100 танків цього виду. Модернізація 1А5 була створена у 1987 році.

Головне