Панічний страх світової спільноти продовжує політичне життя Путіна, - Подоляк

Панічний страх світової спільноти продовжує політичне життя Путіна, - Подоляк

В Офісі президента назвали фактор, який дозволяє російському диктатору Володимиру Путіну продовжувати своє політичне життя. На переконання радника керівника ОП Михайла Подоляка, головному роль у цьому процес відіграє панічний страх світу перед президентом рф.

Він наголосив на тому, що російська сторона навмисно атакує цивільну інфраструктуру України й погрожує завдавати ударів по цивільному флоту у Чорному морі.

"Чи побачимо ми екстрене скликання Ради безпеки ООН для обговорення глобальної продовольчої безпеки? Світова спільнота обирає… стояти осторонь. Ідея міжнародних супровідних конвоїв, як і будь-якої активної дії, викликає… панічний страх, що продовжує політичне життя Путіна", - зазначив Подоляк.

Радник очільника ОП додав, що якщо рф вдасться уникнути покарання за війну, то у майбутньому ніщо не змусить її дотримуватися міжнародного права.

Нагадаємо, посол України в Туреччині Василь Боднар заявив, що зернова угода здатна існувати і без росії, забезпечити її функціонування можна у тристоронньому форматі. Дипломат зазначив, що це можливо у форматі спільної взаємодії між Туреччиною та ООН, які мають можливість інспекції суден на зброю та продукцію, якої в угодах немає. А роль росії у попередньому форматі зводилася лише до того, щоб та не атакувала кораблі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у столиці України у п’ятницю, 21 липня, на 12 станціях київського метрополітену професійні медики проведуть тренінги домедичної допомоги для всіх охочих.

Головне