Основне питання - захист: Зеленський знову зібрав Ставку Верховного Головнокомандувача

Основне питання - захист: Зеленський знову зібрав Ставку Верховного Головнокомандувача

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Під час засідання обговорювався захист українських міст від ракет та дронів ворога, а саме прикриття критичних об’єктів.

"Провів Ставку. Сьогодні основне питання - захист. Була велика й детальна доповідь Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо прикриття життєво необхідних для країни об’єктів - не лише енергетичних, а й соціальних, безпекових, транспортних, забезпечення зв’язку тощо. По всіх галузях та всіма доступними нам засобами: інженерним, ППО та РЕБ. Зробив відповідні доручення та визначив терміни реалізації", - розповів глава української держави.

Крім того на Ставці президенту представили зведення з фронту. 

"Основні напрямки, наші дії та ймовірні дії ворога, забезпечення війська всім необхідним", - наголосив Володимир Зеленський.

Окремо обговорювалося питання виробництва зброї з західними партнерами на території України.

"Третє питання - контракти. Продовжуємо підсилювати власних виробників. У цьому напрямі працюємо, зокрема, з партнерами, щоб виготовляти озброєння в Україні іноземним коштом. Ця галузь допомагає нам вистояти зараз і має величезну експортну перспективу після перемоги. Максимально сприяємо її розвитку. Раз на тиждень буду отримувати доповідь про нові контракти за звітний період", - заявив президент Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський заявив про наміри росії зірвати саміт миру, який у червні повинен пройти у Швейцарії.

Головне