Обрано нового голову Верховного Суду: хто ним став

Обрано нового голову Верховного Суду: хто ним став

Верховний Суд України отримав нового голову. Ним став очільник Касаційного кримінального суду у складі ВС Станіслав Кравченко.

Кандидатуру Кравченка підтримали 108 зі 148 суддів.

Голосування на нового голову Верховного Суду проходило таємно. Всього на посаду претендували чотири кандидата: суддя Касаційного адміністративного Суду у складі ВС Альберт Єзеров, суддя Касаційного господарського суду у складі ВС Іван Міщенко, суддя Касаційного адміністративного суду у складі ВС Наталія Коваленко та голова Касаційного кримінального суду у складі ВС Станіслав Кравченко.

Станіслав Кравченко очолюватиме Верховний Суд України наступні чотири роки.

Довідка.

Станіслав Кравченко народився у Чернігівській області. У 1991 році отримав диплом за спеціальністю "правознавство" в Українській юридичній академії ім. Ф. Е. Дзержинського за (зараз Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

Був суддею у Козелецькому районному суді Чернігівської області та в Апеляційному суді міста Києва.

У листопаді 2017 року став суддею Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду. У грудні того ж року очолив Касаційний кримінальний суд.

Також є членом Комісії з питань правової реформи. Кандидат юридичних наук.

Як повідомляли "Ми-Україна", главу Верховного Суду Всеволода Князєва затримали під час отримання хабаря у розмірі 2,7 мільйона доларів. Після цього його звільнили з посади.

Головне