Нестора Шуфрича залишили під вартою ще на два місяці

Нестора Шуфрича залишили під вартою ще на два місяці

Печерський райсуд у Києві продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для народного депутата Нестора Шуфрича, якого підозрюють у державній зраді.

Про це стало відомо із трансляції засідання.

За цим рішенням Шуфрич залишиться у СІЗО до 15 грудня включно. Адвокати депутата зазначили, що мають намір подавати апеляцію.

Нагадаємо, уранці 15 вересня СБУ провела обшуки в будинку народного депутата, представника ОПЗЖ Нестора Шуфрича. В результаті обшуків в його домі виявили радянську та російську символіку, ворожі нагороди, кітелі та інші предмети. Також у нардепа виявили документи із схемою "автономії" Донецької та Луганської областей. Шуфрич заявив, що ці документи не містили жодних зазначень щодо автономії.

“Не було ніколи мною розглянуто питання по автономії Донеччини та Луганщини. Цей документ, який називається концепцією, був переданий в ОБСЄ і стосувався принципів збереження Донеччини і Луганщини в межах України як областей, як це передбачено Конституцією. Цей документ давно знаходиться в генеральній прокуратурі, тому що це був компроміс, який можна було реалізувати в червні 2014 року”, – заявив Шуфрич.

Невдовзі після цього СБУ оголосила Шуфричу підозру у державній зраді. У п'ятницю ввечері, 15 вересня, суд розглядав питання про застосування запобіжного заходу щодо Шуфрича, проте судове засідання двічі переносили.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, росіяни поширюють фейки про "агітаційні листівки" із Залужним і Зеленським.

Головне