Не сидітимемо склавши руки: Південна Корея застерегла рф від передачі КНДР ракетних технологій

Не сидітимемо склавши руки: Південна Корея застерегла рф від передачі КНДР ракетних технологій

Південна Корея звернулася до росії та попередила, що у разі передачі Пхеньяну ракетних технологій, вона не сидітиме склавши руки. Відповідну заяву зробив міністр закордонних справ Південної Кореї Пак Джин, пише Yonhap.

Відповідаючи на питання, чи попередила Південна Корея російську сторону про наслідки співпраці рф з КНДР, Пак Джин відповів, що Сеул вживатиме заходи у разі передачі росією ракетних та збройних технологій Північній Кореї. Проте якою саме буде реакція Південної Кореї, голова МЗС країни не уточнив.

Попередження Пак Джина пролунало після того, як Південна Корея, США та Японія оприлюднили спільну заяву з засудженням співпраці рф та КНДР, яка суперечить резолюціям Ради Безпеки ООН. Дипломат наголосив, що вже відомі кілька фактів співпраці росії та Північної Кореї.

Як повідомляли "Ми-Україна", радник місії США при ООН Джон Келлі заявив, що російська федерація зараз порушує резолюції Ради безпеки ООН, за які раніше сама голосувала. За його словами, Вашингтон представив всім членам організації обширні докази, що підтверджують постачання зброї росії з КНДР та Ірану.

Головне