Мінреінтеграції: Україна вже повернула з Оленівки тіла 54 захисників “Азовсталі”

Мінреінтеграції: Україна вже повернула з Оленівки тіла 54 захисників “Азовсталі”

Україна вже повернула тіла 54 загиблих внаслідок вибуху в Оленівці військових, наразі триває ДНК-експертиза. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції окупованих територій.

Тіла загиблих вдалося повернути завдяки складним переговорам і за посередництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

“Їх ідентифікація - одне з питань, яке обговорювалося на засіданні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими під час зустрічі з рідними військовослужбовців. Родини хвилює, як швидко завершиться процес ідентифікації. Зараз все ще триває ДНК-експертиза, яка в цьому випадку вимагає багато часу”, - йдеться у повідомленні Міністерства.

У той же час представник Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти Іван Ангелін пояснив, як проводиться ця ДНК-експертиза та чому цей процес такий довготривалий.

“Повернувши тіла загиблих героїв, ми передаємо їх на судово-медичну експертизу до профільних закладів. Далі слідчий повідомляє відомості про загиблих безпосередньо родичам. Довга тривалість ДНК-експертизи пов’язана з розслідуванням інших аспектів злочину в Оленівці”, - розповів він. 

Нагадаємо, у ніч проти 29 липня на території колишньої виправної колонії у селищі Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області пролунав вибух. Там росіяни утримували українських військових, захисників Маріуполя та цивільне населення. Внаслідок вибухи загинуло близько 50 людей, ще 130 українців зазнали тяжких поранень.

Як повідомляли “Ми – Україна” раніше, російські війська у ніч проти 10 лютого завдали ракетного удару по Краматорську Донецької області

Головне