Мільярдер здорової людини: Бренсон закликав США удвічі збільшити обсяги допомоги Україні

Мільярдер здорової людини: Бренсон закликав США удвічі збільшити обсяги допомоги Україні

На відміну від Ілона Маска його конкурент в освоєнні космосу сер Річард Бренсон закликав США та світ не лише продовжити підтримку України, а й подвоїти обсяги допомоги.

У колонці, опублікованій мільярдером 2 жовтня, засновник Virgin Group назвав затвердження Вашингтоном тимчасового бюджету без статті витрат для допомоги Україні "ганебним результатом, який може мати далекосяжні наслідки".

"Все це є руйнівним не лише для України та її хороброго народу, але й для тих, хто бачить ширшу картину. Українські війська захищають набагато більше, ніж власний суверенітет і національну ідентичність... вони борються і вмирають, тому решті з нас не потрібно. На карту поставлені цінності та принципи, які дорогі багатьом з нас: свобода, верховенство права, загальні права людини", - написав він.

росію ж Бренсон назвав "параноїдальною автократією" з імперськими амбіціями. Він наголосив, що зменшення підтримки України з боку світової спільноти виступить підставою для легітимізації незаконних територіальних претензій російського диктатора Володимира Путіна та підштовхне агресора до подальшої агресії проти інших сусідів.

"Таке траплялося і раніше. Просто запитайте країни Балтії", - підкреслив Бренсон.

Британський підприємець згадав також і про фактор, який змусив Україну відмовитись від свого ядерного арсеналу та зобов'язання західних союзників, США та Велику Британію зокрема, перед Києвом.

"Ось чому я закликаю союзників України подвоїти свої зобов'язання, зокрема щодо військової допомоги", - зазначив він.

Окремо він вказав, що багато відданих прибічників України та українського народу хочуть миру, проте "інколи за мир треба боротися".

"Подальша стабільність і процвітання вільного світу не повинні стати жертвою короткострокових роздумів, особливо в той момент, коли українські війська, досягають багатообіцяючих успіхів на полі бою", - зазначив Бренсон.

Як відомо, ситуація з можливим шатдауном в США створила благодатний ґрунт для російської пропаганди, мовляв “від України втомились й більше допомагати не будуть”, а також для різного штибу зрадофілів, які розповідають ахінею, що, мовляв “це якісь сигнали Києву”. Що відбувається в США навколо бюджету та що це означає на практиці для підтримки України у блозі для "Ми-Україна" пояснив доктор політичних наук, експерт аналітичного центру “Об’єднана Україна” Ігор Петренко.

Головне