Маємо беззаперечні докази, що за отруєнням дружини Буданова стояли спецслужби рф, - Кондратюк

Маємо беззаперечні докази, що за отруєнням дружини Буданова стояли спецслужби рф, - Кондратюк

До отруєння дружини голови ГУР МО Кирила Буданова - Маріанни - причетні російські спецслужби. На цьому в ефірі "Ми-Україна" наголосив ексочільник Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк.

Він наголосив, що на підтвердження цього є беззаперечні докази.

"Скоріше за все, це діяв спецпідрозділ ГРУ рф. Там є люди, які відповідають за отруєння. Ознаки таких компонентів як миш’як і ртуть вже неодноразово фіксувалися західними спецслужбами при іншими випадками отруєння, за якими стояло ГРУ", - зазначив він.

Кондратюк додав, що це дає підстави вважати, що це був саме замах на вбивство.

Нагадаємо, 28 листопада стало відомо, що дружину голови воєнної розвідки України отруїли важкими металами. Ймовірно, це було здійснено через їжу. Окрім жінки аналогічні симптоми були виявлені також у кількох співробітників Головного управління розвідки МО. У відомстві наголосили, що йдеться про ймовірну спецоперацію, спрямовану проти співробітників розвідки чи членів їхніх родин. Нині ГУР веде розслідування

Як писав "Ми-Україна" раніше, сам Буданов з 2014 року пережив більш як 10 замахів. Одним з них був ракетний удар, здійснений росіянами по офісу ГУР МО, однак внаслідок нього ніхто зі співробітників розвідки не загинув.

Головне