Кличко передумав щодо перейменування вулиці Скоропадського на Омельченка після скандалу

Кличко передумав щодо перейменування вулиці Скоропадського на Омельченка після скандалу

Київський міський голова Віталій Кличко не погодився з рішенням комісії Київради щодо перейменування вулиці Павла Скоропадського на честь колишнього мера Олександра Омельченка.

Про це мер Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

При цьому на початку червня Київрада зареєструвала відповідний проєкт рішення за його авторства.

"Сьогодні підписав, тобто підтримав петицію з вимогою не допустити перейменування вулиці Павла Скоропадського на честь колишнього міського голови столиці Олександра Омельченка", - написав Віталій Кличко.

Він зазначив, що перейменування будь-якої іншої вулиці на честь Омельченка буде повторно винесене на голосування в "Києві Цифровому", як це рекомендувала одна з комісій Київради.

Нагадаємо, комісія Київради 13 червня з місцевого самоврядування підтримала спірні проєкти рішень про перейменування вулиць. Відомо, що вулицю Павла Скоропадського мали перейменувати на Олександра Омельченка.

До того ж 74% киян, що голосували в застосунку "Київ Цифровий", висловилися проти такого перейменування. Сам Кличко аргументував необхідність перейменування тим, що через активну дерусифікацію топонімів у столиці виявилося дві вулиці Павла Скоропадського. 

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Віталій Кличко просить відсторонити главу Деснянського району Києва Дмитра Ратнікова. Водночас у районній державній адміністрації тривають обшуки. Це сталося після того, як троє людей, серед яких діти, загинули під час масованої ракетної атаки росіян. Вони побігли в укриття, але воно було закрите. У той момент туди влучив уламок від ракети.

Головне