Юсов про ураження Су-57 в росії: Путін скаженіє

Юсов про ураження Су-57 в росії: Путін скаженіє

Російський диктатор Володимир Путін "дуже гаряче" відреагував на ураження винищувача Су-57 у Астраханській області рф. Про це в ефірі національного телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов.

За його словами, росіяни досить сильно перебільшували з характеристиками цих літаків, аби продавати їх по світу.

"Ми можемо констатувати сам факт ураження. Стосовно самої операції - ані підтвердити, ані спростувати. Але так, чудові новини: Путін, справді, скаженіє, і реакція в Кремлі дуже гаряча і відчутна. Тому що Су-57 вони намагалися ретельно ховати і оберігати. І в повітряний простір України ці Су-57 так і не потрапляли - боялись їхнього збиття", - зазначив Юсов.

Водночас він наголосив - літак було уражено, а не знищено. Однак навіть це має суттєвий вплив на росію.

"Якщо говорити про те, що це штучний товар, Су-57, для путінської армії, то мінус будь-яка одиниця - це серйозний удар по спроможностях ворога", - заявив представник ГУР МО.

Нагадаємо, телемарафон "Єдині новини" разом з колегами із медіасфери розпочинають масштабний збір коштів на ударні морські дрони MAGURA V5 ГУР МО.

Реквізити для поповнення банки "MAGURи для ГУРу":

Отримувач: Подолянчук Діана Станіславівна

IBAN: UA613220010000026201345832856

ІПН/ЄДРПОУ: 3413801086

Mono: https://send.monobank.ua/jar/7dFh8mmuXf

Як повідомляли "Ми-Україна", під час удару по аеродрому "Ахтубинск" у Астраханській області 8 червня уражень міг зазнати не один, а два російських винищувачі Су-57

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.