Єрмак: Партнерство росії та Ірану набуває рис військового альянсу

Єрмак: Партнерство росії та Ірану набуває рис військового альянсу

Партнерство росії та Ірану набуває рис військового альянсу. Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак під час виступу на Конференції президентів найбільших американських єврейських організацій.

Очільник ОПУ наголосив, що обмін технологіями, дронами та системами ППО, досвідом і тактичними прийомами між росією та Іраном становить загрозу для Близького Сходу, Європи та усього світу.

У цьому контексті Андрій Єрмак закликав розблокувати допомогу від Сполучених Штатів Америки та розробити план дій за українською формулою миру.

"Як і Ізраїль, Україна не може скласти зброю, тому що це питання нашого існування. І хоч ми знаходимося на відстані, але Ізраїль і Україна на одному боці проти країн, які пов'язані між собою, - заявив керівник ОПУ. - Зараз настав момент, коли або добро, або зло переможе. Ми впевнені, що переможе добро. Але немає часу на якісь сумніви, немає можливості додатково щось перевіряти. Все очевидно. Україна бачить, як це може бути вирішено".

Як повідомляли "Ми-Україна", у рф з Ірану прибув вантаж для виробництва дронів. Борт з комплектуючими днями приземлився у Москві.

Головне