Галущенко анонсував візит в Україну гендиректора МАГАТЕ Гроссі

Галущенко анонсував візит в Україну гендиректора МАГАТЕ Гроссі

Міністр енергетики Герман Галущенко анонсував візит в Україну генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі. Про це він розповів в інтерв'ю "Ми-Україна".

За словами голови Міненерго, під час візиту Гроссі відвідає окуповану ЗАЕС, ситуація на якій стає дедалі гіршою. 

"Ситуація стає все гірше і гірше насправді. Знову ж таки - продовжується процес деградації устаткування. Росіяни зараз допустили експертів МАГАТЕ нарешті до реакторних установок. Але знову ж таки - це не змінює загальну картину. Загальна картина - ситуація в принципі критична, вона рухається до якоїсь критичної точки. Найближчим часом в Україну прибуде пан Рафаель Гросі. І я знаю, що він можливо відвідає Запорізьку атомну електростанцію особисто. Тобто питання в тому, що до цього зараз прикута дуже суттєва увага всього світу. Тому що, на жаль, присутність росіян там, вона… В принципі така постійна небезпека, яка не тільки стосується війни України і росії, а взагалі всього світу", - зазначив Галущенко.

Як повідомляли "Ми-Україна", гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що російське окупаційне військо знову встановило міни по периметру захопленої ними Запорізької АЕС. В МАГАТЕ наголосили, що наявність мін на атомній станції не відповідає нормам безпеки.

Головне