Експерт: На навчаннях в Білорусі росія готує мобілізованих до бойових дій

Експерт: На навчаннях в Білорусі росія готує мобілізованих до бойових дій

Військові навчання, які проходять на території Білорусі за участю російських військових мають дві мети. Про це в ефірі телеканалу "Ми-Україна" розповів авіаексперт Валерій Романенко.

"Навчання проводяться кожного року й тривають останнім часом дуже довго. Там дві мети. По-перше зробити спробу злагодження і взаємодію між білоруськими і російськими військами. Але, схоже на те, що білоруси не дуже хочуть приєднуватися до цієї спеціальної операції. Іншими словами - брати участь у війні проти України", - пояснив Романенко.

Також він назвав й другу мету цих навчань.

"Для росіян це спосіб підготувати до бойових дій їхніх чмобіків. Вони пройдуть якесь бойове злагодження хоча б в складі підрозділів російської армії на більш менш такому серйозному рівні, тобто, на рівні бригад", - зазначив експерт.

У понеділок, 16 січня, на території Республіки Білорусь не фіксувалося жодних заходів в рамках спільних з російською федерацією військових навчань. 

Як повідомляли “Ми-Україна”, голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко розповів, що на території Білорусф не фіксувалося жодних заходів в рамках спільних з рф військових навчань.

Головне