Данілов: Росія розвалиться зсередини, цей процес вже запущений

Данілов: Росія розвалиться зсередини, цей процес вже запущений

Російська федерація розвалиться зсередини, цей процес вже запущений, проте його поки ніхто не бачить. Про це в інтерв'ю телеканалу "Ми-Україна" розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

"Я більш, ніж впевнений, що російська федерація, вона розвалиться. І відбудеться це зседенини. Процес вже йде і він іде, скажімо так, його ніхто не бачить", - зазначив Данілов.

При цьому він наголосив, що цей процес це перемога для України.

"Для нас це перемога, для нас це єдиний шанс для того, щоб ми розуміли, що більше те, що відбувається крайні 370 років, ніколи повторюватися не буде. Це руйнування російської федерації", - зазначив секретар РНБО.

Також він додав, що скільки біди і горя, скільки Путін зробить росіянам, не зробив ніхто в рф.

"До речі, я можу сказати, що Путін почав цю руйнацію. Він її робить шаленими темпами і скільки горя, і скільки біди, скільки Путін зробить і вже робить для росії, не зробив за ці 370 років ніхто, ну крім ще Сталіна. Той ще був.. Але сталін же не був росіянином, Сталін був грузином. А от якщо Путін вважає себе росіянином, от, і те що він робить, він просто фактично руйнує росію", - підкреслив Олексій Данілов.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що частина ракет, які випускає Російська Федерація по Україні, падає на її ж території, й це може статися і з ядерною зброєю.

Головне