Чичваркін про підрив Каховської ГЕС: Зовсім незрозуміло, для чого існують Червоний Хрест, ООН і Грінпіс

Чичваркін про підрив Каховської ГЕС: Зовсім незрозуміло, для чого існують Червоний Хрест, ООН і Грінпіс

Реакція світу та міжнародних організацій на підрив росією дамби Каховської ГЕС просто жахлива. Про це в ефірі телеканалу "Ми-Україна" заявив російський бізнесмен Євген Чичваркін.

"Все абсолютно однозначно і все зрозуміло. Коли заклали вибухівку і коли прийшов час підірвати, тут все зрозуміло. Реакція світу абсолютно жахлива. Для чого існують Червоний Хрест, ООН, Грінпіс і оці всі паразитуючі на величезному європейському бюджеті організації зовсім незрозуміло. Тоді, коли вони повинні були спрацювати і взагалі хоча б якось жорстко висловитися, взагалі нічого і ніяк. Одна Грета Турнберг нагадала про себе. І це відкриває… Путіну вчергове величезний злочин  зійшов з рук. Ще незрозуміло, скільки у цього злочину буде жертв. Тому що, наскільки я розумію, все ще вода у деяких місцях і досі піднімається", - наголосив Чичваркін.

При цьому він висловив  думку, що така реакція Заходу свідчить про те, що йому нецікаво змістити Путіна з його посади.

"Захід хоче, щоб Путін зупинився. Його не хочуть замінити на когось, а просто хочуть втихомирити", - наголосив росіянин.

Крім того він розповів, що після початку бойових дій в російському Шебекіно росіяни переключилися на допомогу місцевим біженцям, і про Херсон зараз не дуже і згадують.

"Я скажу не саму приємну річ, яка може прозвучати в українському ефірі. Але після Шебекіно частина іноземних агентів, частина навіть нев’їзних людей в росію, з якими ми приятелюємо, переключилися на допомогу біженцям там. Тому що там 40 тисяч як мінімум з одного лише Шебекіно", - заявив Чичваркін.

Як повідомляли "Ми-Україна", кількість постраждалих у результаті обстрілу росіянами мирних жителів окупованого лівобережжя Херсонщини під час евакуації зросла до 13 осіб. 

Головне