Чернєв пояснив візит Путіна до КНДР: Зброя це основне

Чернєв пояснив візит Путіна до КНДР: Зброя це основне

Російський диктатор Володимир Путін під час візиту до КНДР домовлятиметься про постачання зброї в рф. Таку думку в ефірі "Ми-Україна" висловив народний депутат, заступник голови комітету Верховної Ради із питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв.

"Зброя це основне. Тому що політична підтримка Північної Кореї, я думаю, що не так вже і важлива на даному етапі Путіну. Але зброя, боєприпаси, на жаль, Північна Корея є досить потужним виробником озброєння. Ми знаємо, що вона вже передала півтора мільйони снарядів, вони виробляють снаряди. Звісно, що це не безкоштовно, звісно що в цьому питанні Північна Корея свої інтереси має, в тому числі фінансові інтереси. Але основне, це все ж таки, озброєння, якого не вистачає російській федерації в даному випадку", - зазначив парламентар.

Як повідомляли "Ми-Україна", російський диктатор Володимир Путін вперше за 24-річний період відвідає Північну Корею, де зустрінеться з лідером КНДР Кім Чен Ином на тлі зростаючої ізоляції Москви на світовій арені через вторгнення в Україну.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.