Буде результат по виробництву боєприпасів та зброї в Україні, - Зеленський

Буде результат по виробництву боєприпасів та зброї в Україні, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що буде результат по виробництву боєприпасів та зброї в Україні. За його словами, усі бюрократичні процедури намагаються спростити або прибрати.

Про це глава української держави повідомив під час щоденного вечірнього зверення у своєму Telegram-каналі. Він розповів, що провів Ставку Верховного головнокомандувача.

"Сьогодні провели тривале засідання Ставки: детально проговорили, як саме і в які терміни, яким забезпеченням, якою логістикою буде більший результат для України", - пояснив Зеленський.

Український президент також зазначив, що сьогодні була заслухана доповідь керівника Служби безпеки Василя Малюка.

"Зміст не буду озвучувати. Скажу тільки, що ми всі вдячні Службі безпеки України за повернення війни назад – державі-агресору. Що несеш світу, з тим сам і опиняєшся", - наголосив український лідер.

Водночас, за словами Зеленського, зустріч з питань миру, яка розпочнеться у суботу, 5 серпня, у Саудівській Аравії, допоможе зрозуміти, що справедливе та чесне завершення російської агресії принесе користь усім.

"На зустрічі будуть представлено багато країн і різні континенти, у тому числі держави Глобального Півдня. Це дуже важливо, тому що у таких питаннях, як продовольча безпека, доля мільйонів людей в Африці, в Азії, в інших частинах світу безпосередньо залежить від того, наскільки швидким буде мир у реалізації Формули миру", - додав він.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський зустрівся із членом Республіканської партії США, колишнім губернатором штату Нью-Джерсі Крістофером Крісті в Києві. Як зазначається, глава держави подякував Крісті за те, що він розпочав свій візит в Україну з поїздки до Бучі.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.