Боїться ордера на арешт: Путін замість себе відправить Володіна на інавгурацію Ердогана

Боїться ордера на арешт: Путін замість себе відправить Володіна на інавгурацію Ердогана

Президент російської федерації Володимир Путін не поїде в Туреччину на інавгурацію Реджепа Таїпа Ердогана, який виграв президентські вибори. Про це повідомив помічник російського диктатора Юрій Ушаков, пишуть росЗМІ.

Він наголосив, що замість Путіна до Туреччини поїде спікер державної думи рф В'ячеслав Володін.

"Володін представлятиме росію на церемонії інавгурації Ердогана, повідомив помічник президента Юрій Ушаков", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, Володимир Путін не виїжджає з росії після того, як Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт через викрадення українських дітей. Так, Володимир Путін повинен був поїхати на саміт ШОС в Індію. Однак потім стало відомо, що він долучиться до інших лідерів відеозв‘язком. Також російський диктатор повинен був їхати на саміт БРІКС, та згодом у Путіна заявили, що він не поїде через "труднощі у графіку".

Нагадаємо,  17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Також видано ордер на арешт уповноваженої президента росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.

Як повідомляли "Ми-Україна", російському диктатору Володимиру Путіну порадили не їхати до ПАР, зважаючи на виданий Міжнародним кримінальним судом ордер на його арешт. 

Головне