Бій Усика та Дюбуа: британець планує оскаржити результати двобою

Бій Усика та Дюбуа: британець планує оскаржити результати двобою

Команда Даніеля Дюбуа заявила про намір отримати бій-реванш з Олександром Усиком. Вона готова оскаржувати рішення арбітра, оскільки вважає, що перемогу "вкрали".

Про намір оскаржити рішення арбітра команда Даніеля Дюбуа та сам британець заявили одразу на ринзі після завершення поєдинку.

Вони вважають, що в Дюбуа "вкрали" перемогу, через епізод на початку п’ятого раунду, коли Даніель Дюбуа наніс удар по Олександру Усику, і українець упав на канвас. Рефері в ринзі класифікував цей удар як нижче поясу, тому бій призупинили і дали Усику час на відновлення.

"Я не вважаю, що це удар нижче поясу. Я думаю, що наніс його за правилами і що у мене вкрали перемогу. Мене сьогодні пограбували, я ще повернуся", - заявив Дюбуа в ринзі.

Поєдинок достроково завершився згідно з рішенням судді у дев'ятому раунді – рефері в ринзі зупинив його після другого нокдауну від Олександра Усика.

Українець відправив Дюбуа в перший нокдаун на останніх секундах восьмого раунду, а в дев'ятій 3-хвилинці – зробив це вдруге. Після цього суддя ухвалив рішення про зупинку бою.

Упродовж бою Дюбуа кілька разів пробивав нижче поясу, на що Усик звертав увагу рефері. В епізоді у п’ятому раунді через зупинку таймера, пауза на відновлення тривала приблизно п’ять хвилин.

Як писав "Ми-Україна" раніше, ЗСУ просуваються до села Новопрокопівка на Запоріжжі.

Головне