Бельгія планує надати Україні €611 млн військової допомоги, - Умєров

Бельгія планує надати Україні €611 млн військової допомоги, - Умєров

Бельгія має намір надати Україні військову допомогу у розмірі 611 мільйонів євро у 2024 році та взяла на себе довгострокове зобов'язання сприяти модернізації Збройних Сил України.

Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров у своєму Facebook після розмови з міністром оборони Бельгії Людивін Дедондер.

"Провів продуктивну розмову з міністром оборони Бельгії Людивін Дедондер. Обговорили останні події на фронті та перспективи оборонної співпраці між нашими країнами. Високо ціную непохитну підтримку бельгійських партнерів. Цього року Бельгія планує надати 611 мільйонів євро військової допомоги та має довгострокове зобов’язання підтримувати модернізацію наших Сил оборони", - зазначив Умєров.

Також міністр висловив подяку Бельгії за участь у коаліції військово-повітряних сил, зокрема у програмі підготовки пілотів.

Напередодні голова Міністерства оборони Великої Британії Грант Шаппс заявив, що Європа повинна "зробити крок вперед" і надати більше фінансування Україні на тлі повномасштабного вторгнення росії.

Він зазначив, що тепер не тільки США, але і Європа має активізуватися і зробити свій внесок, аби переконатися, що українська армія здатна продовжувати захищати себе від загарбників.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, агента ФСБ, який шпигував за бойовими літаками Збройних сил України в Дніпропетровській області, засудили до 15 років ув'язнення.

Головне