Батько сидів у крові: історії людей, які дивом вижили від удару по Дніпрі

Батько сидів у крові: історії людей, які дивом вижили від удару по Дніпрі

Редакція телеканалу "Ми-Україна" оприлюднила історії людей, які були в епіцентрі вибуху у Дніпрі 14 січня, але дивом врятувалися.

Світлана Галич мешкала на шостому поверсі зруйнованого під’їзду. У день, коли прилетіла ракета, була вдома разом зі своїм 86-річним батьком.

"На мені жодної подряпини. А тато у сусідній кімнаті сидів прямо біля вікна. Скло вилетіло, його всього "посікло". Я ледве змогла заглянути до нього в кімнату, а його всього "посікло" - він сидів у крові й закричав "викликай швидку, я не можу встати", - розповіла жінка.

Від вибуху вхідні двері у квартиру заблокувало, жінка з вікна кликала на допомогу. Батька жінки вдалося врятувати – йому відірвало вухо, а на тілі залишились численні порізи.

Фотографії 23-річної Анастасії Швець облетіли світом. Її накрило дверима в ліжку. Її подруга Світлана розповіла, що у той вечір вдалось поспілкуватись з Настею:

"Вона написала, що вона у реанімації в лікарні. Я відразу запропонувала допомогу, але в лікарню нікого не пускають. Мені здається, що вона була на волосині й ця волосина обірвалась".

Нагадаємо, внаслідок ракетної атаки рф по житловому багатоповерховому будинку в Дніпрі, що сталася 14 січня, загинуло 46 людей. Кількість поранених внаслідок атаки становить 80 осіб. У лікарнях міста – 24 постраждалих. Троє у важкому стані, з-поміж них девʼятирічна  дівчинка.

Як писав телеканал "Ми-Україна" раніше, Нідерланди підтримали заклик до “широкої коаліції” для відправлення танків в Україну.

Головне