Байден зустрівся з лідерами Конгресу США: усі подробиці

Байден зустрівся з лідерами Конгресу США: усі подробиці

Президент США Джо Байден провів зустріч з керівниками Конгресу. Політики планують розглянути ініціативу з надання допомоги Україні, а також провести голосування щодо фінансування роботи уряду США.

Про це пише низка американских ЗМІ.

Президент наголосив, що зупинка роботи уряду могла б серйозно зашкодити економіці, тому Конгрес має затвердити фінансування урядових програм.

Під час прибуття до Білого дому спікера Палати представників Майка Джонсона запитали, чи існує загроза шатдауну уряду. Він зазначив, що законодавці зроблять все можливе, щоб запобігти цьому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи зможуть демократи та республіканці знайти консенсус заради підтримки України

На зустріч у Білому домі прибули віцепрезидентка США Камала Гарріс, спікер Палати представників Майк Джонсон, лідер більшості в Сенаті Чак Шумер, лідер меншості в Сенаті Мітч Макконелл та лідер меншості в Палаті представників Гакім Джеффріс.

Чак Шумер після зустрічі підкреслив, що всі чотири керівники дали зрозуміти, наскільки важливою є допомога Україні. З свого боку, Майк Джонсон заявив журналістам, що Палата представників розгляне всі можливі варіанти допомоги Україні і прийме рішення "вчасно".

Як інформував "Ми-Україна" раніше, Зеленський зустрівся зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії.

Головне