Сили оборони ліквідували ще 1350 російських окупантів за бойову добу 26-27 червня, а також знищили десятки одиниць артилерійських систем, бронетехніки, реактивних систем залпового вогню.
Про це повідомили в Генштабі.
Таким чином в результаті успішної роботи українських захисників загальні втрати загарбників досягли майже 1,4 млн окупантів. Крім живої сили противника, воїни України також знищили один танк ворога, 12 ББМ агресора, три РСЗВ і 58 артсистем росіян.
Загальні втрати російських військ за час повномасштабного вторгнення станом на 27 червня
- особовий склад - близько 1 399 720 (+1 350) осіб;
- танків - 12 060 (+1);
- бойових броньованих машин - 24 835 (+12);
- артилерійських систем - 44 857 (+58);
- реактивних систем залпового вогню - 1 899 (+3);
- засобів протиповітряної оборони - 1 447 (+0);
- літаків - 436 (+0);
- гелікоптерів - 353 (+0);
- наземних робототехнічних комплексів - 1 740 (+11);
- безпілотників оперативно-тактичного рівня - 375 611 (+1 951);
- крилатих ракет - 4 790 (+3);
- кораблів і катерів - 33 (+0);
- підводних човнів - 2 (+0);
- автомобільної техніки та автоцистерн - 112 634 (+488);
- одиниць спеціальної техніки - 4 353 (+5).

Як писав "Ми-Україна" раніше, Міноборони розпочинає нову масштабну закупівлю далекобійних 155-мм артилерійських пострілів.