Армія рф втратила ще 1350 окупантів: Генштаб оновив дані на 27 червня

Армія рф втратила ще 1350 окупантів: Генштаб оновив дані на 27 червня
Фото: Генштаб

Сили оборони ліквідували ще 1350 російських окупантів за бойову добу 26-27 червня, а також знищили десятки одиниць артилерійських систем, бронетехніки, реактивних систем залпового вогню.

Про це повідомили в Генштабі.

Таким чином в результаті успішної роботи українських захисників загальні втрати загарбників досягли майже 1,4 млн окупантів. Крім живої сили противника, воїни України також знищили один танк ворога, 12 ББМ агресора, три РСЗВ і 58 артсистем росіян.

Загальні втрати російських військ за час повномасштабного вторгнення станом на 27 червня

 

  • особовий склад - близько 1 399 720 (+1 350) осіб;
  • танків - 12 060 (+1);
  • бойових броньованих машин - 24 835 (+12);
  • артилерійських систем - 44 857 (+58);
  • реактивних систем залпового вогню - 1 899 (+3);
  • засобів протиповітряної оборони - 1 447 (+0);
  • літаків - 436 (+0);
  • гелікоптерів - 353 (+0);
  • наземних робототехнічних комплексів - 1 740 (+11);
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня - 375 611 (+1 951);
  • крилатих ракет - 4 790 (+3);
  • кораблів і катерів - 33 (+0);
  • підводних човнів - 2 (+0);
  • автомобільної техніки та автоцистерн - 112 634 (+488);
  • одиниць спеціальної техніки - 4 353 (+5).

 

Як писав "Ми-Україна" раніше, Міноборони розпочинає нову масштабну закупівлю далекобійних 155-мм артилерійських пострілів.

Головне