В Бельгії також заборонили TikTok на службових телефонах

В Бельгії також заборонили TikTok на службових телефонах

Бельгійська влада, за прикладом США, Канади та низки європейських країн, заборонила урядовцям використовувати TikTok на робочих телефонах. 

Як пише AP, обмеження було запроваджено з огляду на безпекові ризики. 

Прем’єр-міністр Бельгії Александр де Кроо повідомив, що китайський застосунок буде заборонений на смартфонах та інших девайсах, куплених за кошт уряду країни упродовж щонайменше пів року. 

Як відреагували на рішення влади Бельгії у TikTok 

В компанії наголосили, що дуже розчаровані цим кроком, оскільки він ґрунтується на “дезінформації”. Її представники висловили готовність “зустрітися з офіційними особами для вирішення будь-яких проблем та усунення неправильних уявлень”.

Нагадаємо, тиск по TikTok у всьому світі зростає. Рішення про заборону використання китайського застосунку на комп'ютерах, смартфонах та інших електронних пристроях урядових організацій прийняли Сполучені Штати, Канада та низка країн Європейського союзу.

На додачу до урядовців, заборона на використання TikTok у США діє і для учнів багатьох шкіл та студентів університетів. Їм заборонено користуватися застосунком на шкільних пристроях та у шкільному Wi-Fi.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив, що найближчим часом планує провести телефонну розмову з очільником Китаю Сі Цзіньпіном

Цзіньпін запланував цього місяця здійснити візит до росії для зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним. Агенція Reuters з посиланням на власні джерела пише, що його приїзд може статися вже наступного тижня.

Крім того, The Wall Stret Journal пише, що Сі Цзіньпін планує цього місяця провести зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським в онлайн-форматі. Ймовірно, віртуальна зустріч глав держав відбудеться після того, як китайський лідер відвідає Москву.

.

Головне