В той час як українського персоналу на станції меншає, росіяни заводять туди все більше свого, але некваліфікованого
В той час як українського персоналу на станції меншає, росіяни заводять туди все більше свого, але некваліфікованого
В чому небезпека переведення реакторної установки в режим "гарячий зупин"
У окупант на сьогодні навіть бракує персоналу, щоб експлуатувати такі блоки
Дуже складно спрогнозувати подальші дії окупантів на об'єкті і які вони матимуть наслідки
Які небезпеки це несе розповів в. о. голови Держатомрегулювання Олег Коріков
Федоров вважає, що ядерна загроза нікуди не ділася
Очільник Міністерства енергетики України Герман Галущенко заявив, що ситуація на окупованій росіянами Запорізькій атомній електростанції стає тільки гіршою.
На станції під тиском досі працює 812 українських патріотів, ще 2600 людей підписали договори з "Росатомом"
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.