ЗМІ: WizzAir з 14 березня зупиняє всі рейси з і до Кишинева

ЗМІ: WizzAir з 14 березня зупиняє всі рейси з і до Кишинева

Авіакомпанія WizzAir з середини березня призупинить усі рейси з та до столиці Молдови Кишинева. Про це пише місцеве видання Hotnews з посиланням на прес-реліз компанії, який є у його розпорядженні.

У документі вказано, що всі рейси з 14 березня зупинять через безпекову ситуацію у Молдові.

"Wizz Air пильно стежив за безпековою ситуацією у Молдові та постійно підтримував зв’язок із місцевими та міжнародними органами влади і агентствами, аби гарантувати найвищий рівень безпеки. Безпека пасажирів та екіпажів залишається для нас найпершим пріоритетом. І з огляду на останні тенденції у Молдові та високі, хоч і не нагальні, безпекові ризики у повітряному просторі країни, Wizz Air ухвалив складне, але відповідальне рішення призупинити усі рейси до Кишинева з 14 березня", - йдеться у релізі.

Також підтверджує цю інформацію і інше місцеве видання Newsmaker, яке отримало відповідні роз'яснення у Органі цивільної авіації.

Чому WizzAir зупинить усі рейси до Кишинева та з нього саме 14 березня - точно невідомо. Цю дату могли обрали, бо у разі скасування рейсів менш ніж за 2 тижні пасажири могли б звернутися за додатковою компенсацією. А так вони можуть розраховувати лише на повернення грошей за квиток. 

Нагадаємо, вже неодноразово під час російських ракетних ударів по Україні ракети залітали у повітряний простір Молдови чи навіть падали на території країни. Також ракети рф були помічені у повітряному просторі Румунії.

Як повідомляли "Ми-Україна", у вівторок, 14 лютого, Молдова раптово закрила свій повітряний простір. Це сталося після того, як над територією країни був помічений розвідувальний дрон, що належав росії.

Головне