Забороняють відкривати рота: Лія Ахеджакова розповіла, чи боїться вона жити в росії

Забороняють відкривати рота: Лія Ахеджакова розповіла, чи боїться вона жити в росії

Відома акторка Лія Ахеджакова, яка відкрито виступає проти правлячого режиму у росії, розповіла, як їй живеться в країні, пише УНІАН.

Невідомі зателефонували Ахеджаковій, представилися агентами колеги акторки Барбари Брильської та попросили її розповісти, як вона живе зараз і чим займається. Насправді ж ці люди виявилися пранкерами.

Оскільки Ахеджакова не знала, з ким спілкується, вона відверто розповіла про свій стан наразі. За словами акторки, їй доводиться виступати в інших країнах, оскільки в росії їй працювати не можна.

"Я б вже давно поїхала, мені пропонували... Мені заборонено в росії працювати. За кордоном рф, поки не закрили "залізну завісу", я можу грати", - зізналася Лія Ахеджакова.

Крім того пранкери від імени Брильської "запросили" Ахеджакову до Польщі, однак вона відмовилася. Акторка заявила, що вона вже у досить зрілому віці, тож їй важко наважитися на зміни. Також вона наголосила, що це боїться жити в росії.

"Співпрацювати і жити в Польщі вже не під силу... Адвокат мій забороняє мені рота відкривати.... Я не в страху живу... Поки у мене страху немає, я спокійно живу, поки вони мене не чіпають... Була б можливість, була б молода, тут же рвонула б", - розповіла Ахеджакова.

Як повідомляли "Ми-Україна", на росії вирішили, що акторку Лію Ахеджакову варто визнати “іноагентом” та завести на неї кримінальну справу. 

Головне