Водіям у маршрутках заборонили вмикати музику, - Кабмін

Водіям у маршрутках заборонили вмикати музику, - Кабмін

Кабінет Міністрів України дозволив водіям не пускати у громадський транспорт пасажирів, які слухають гучну музику. Уряд також заборонив вмикати музику та фільми у салонах, у таксі – лише за згодою пасажира.

Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України на сторінці у Facebook.

"Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні вніс зміни до "Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту". Віднині водії автобусів мають право не допускати  до салону пасажирів, які створюють шум за допомогою технічних пристроїв", - йдеться в повідомленні.

Крім того, уряд заборонив вмикати в автобусах музику та фільми. Це дозволено, якщо в салоні є навушники або ж на нерегулярних рейсах за згодою пасажирів. Нововведення буде стосуватися також таксі. Музику водії можуть вмикати тільки, якщо пасажир не заперечує.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт “Про внесення змін до Закону України “Про військовий обовʼязок і військову службу”. Документ проголосували на засіданні уряду у п’ятницю, 5 травня. Він передбачає зменшення граничного віку призовників з 27 до 25 років

Також Кабінет міністрів України у вівторок, 18 квітня, призначив деяким міністрам нових заступників. Відомо, що посаду заступника міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції отримала Марина Слободніченко. За словами Мельничука, новим заступником міністра освіти і науки України став Денис Курбатов. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що Слободніченко є фахівцем у нормотворчій діяльності в сфері охорони здоров’я.

Головне