Військовий продав три авто, передані ЗСУ благодійним фондом: він постане перед судом

Військовий продав три авто, передані ЗСУ благодійним фондом: він постане перед судом

Військовослужбовець Збройних сил України постане перед судом за продаж автомобілів, які благодійний фонд придбав для потреб Сил оборони. Про це повідомили у пресцентрі Державного бюро розслідувань.

За даними ДБР, військовий планував продати три автомобілі ЗСУ. 

"Один з благодійних фондів отримав з-за кордону три автомобілі з метою їх подальшої передачі для потреб Збройних сил України. Фігурант отримав автомобілі нібито для подальшої передачі своєму підрозділу, проте одразу опублікував оголошення про їх продаж через онлайн-майданчик. За три автівки він планував отримати 13,6 тис. доларів США", - йдеться у матеріалах слідства.

Військового затримали у лютому цього року при отриманні коштів від покупця. Його звинувачують у незаконному використанні гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку (ч. 3 ст. 201-2 КК України).

Військовослужбовцю загрожує до семи років ув'язнення та конфіскація майна.

Як повідомляли "Ми-Україна", працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії зі Службою безпеки України затримали та повідомили про підозру військовослужбовцю, який публічно хвалився тим, що не повернеться на службу та закликав до дезертирства інших військових.

Головне