Вбили за те, що українець: у ФРН помер 17-річний баскетболіст з України

Вбили за те, що українець: у ФРН помер 17-річний баскетболіст з України

Український баскетболіст Володимир Єрмаков загинув у Німеччині після збройного нападу на нього та його товариша. 17-річний спортсмен пішов з життя у суботу, 10 лютого. 

Як розповіли у Федерації баскетболу Києва, юнак помер у лікарні, медики не змогли його врятувати. Його товариш - Артем Козаченко - нині перебуває у реанімації.

"Володя і його друг Артем Козаченко виступали за молодіжну команду "ART Giants" (U-19) з Дюссельдорфа. Напередодні чергового матчу на юних баскетболістів напали з ножами на вулиці просто за те, що вони - українці! За попередньою інформацією злочинці - вісім молодих людей арабської зовнішності", - йдеться у повідомленні. 

У Федерації розповіли також, що загиблий грав за дитячі команди "Тейваз" і "5T.E.A.M.-ДЮСШ-12", а у 2022 році виступав за національну юнацьку збірну на чемпіонаті Європи.

Місцева поліція вже веде справу про напад. 

Федерація баскетболу Києва висловила співчуття батькам Володимира - Тетяні Гнатюк і Геннадію Єрмакову та звернулась до небайдужих із закликом допомогти рідним атлета. 

Нагадаємо, 11 лютого 2024 року кенійський бігун на довгі дистанції Келвін Кіптум загинув у ДТП. Аварія обірвала також і життя його тренера Герваїса Хакізімани.

Як писав "Ми-Україна" раніше, очільник американського Міноборони Ллойд Остін знову опинився у відділенні інтенсивної терапії. Нині він знаходиться у Національному військово-медичному центрі імені Уолтера Ріда.

Головне