В Середземному морі триває рятувальна операція: допомоги потребують 1200 мігрантів

В Середземному морі триває рятувальна операція: допомоги потребують 1200 мігрантів

В Середземному морі нині триває операція з порятунку 1200 мігрантів, які перебувають на борту двох суден.

Як пише Reuters, один з човнів з 400 людьми наразі знаходиться біля берегів Калабрії на півдні Італії. До цього його бачили в мальтійських водах, однак місцева влада відмовилась проводити рятувальну операцію. Правозахисникам 10 квітня вдалось вийти на зв’язок з мігрантами на судні. Вони розповіли, що у них закінчилось пальне, а капітан корабля злякався і втік, залишивши їх напризволяще.

Друга операція з порятунку відбувається з рибальським човном, який знаходиться за 190 миль на південний схід від Сіракуз на Сицилії. У заяві берегової охорони наголошується, що процес ускладнено великою кількістю людей на борту. На човні нараховується 800 людей.

У відомстві розповіли, що з п'ятниці в межах реалізації інших рятувальних операцій йому вдалося врятувати щонайменше 2000 мігрантів.

Днями правозахисна організація RESQSHIP повідомила про загибель в Середземному морі щонайменше 23 мігрантів за ніч. Її співробітники виявили їхні тіла після затоплення судна, на якому вони намагалися досягти Євросоюзу.

Як писав "Ми-Україна" раніше, громадська організація “Transparency International Ukraine” проти корупції визначила “прозорими” в плані роботи міських рад Дніпро, Львів та Мукачево. Ще 10 міст України були визнані “частково прозорими”: Вінниця, Володимир, Житомир, Кам’янське, Київ, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці.

Головне