В Одесі таксист розповідав про любов до Путіна і виправдовував зґвалтування українців військовими рф: відео

В Одесі таксист розповідав про любов до Путіна і виправдовував зґвалтування українців військовими рф: відео

В Одесі стався черговий неприємний інцидент у таксі. Так, таксист заявив пасажирам, що усі повідомлення про звірства росіян в Україні це фейк. Також він вихваляв російського диктатора Володимира Путіна.

Про цей інцидент повідомив місцевий активіст Дем'ян Ганул. Він розповів, що чоловіка вже затримала СБУ і йому оголосили про підозру.

"Ватник розповідав, що росія не програвала війн та що ми маємо бути з нею, а не з Європою. Негідника було встановлено та передано до СБУ… Таксист-сепар отримав підозру за ст. 436-2", - зазначив Ганул.

Відео зі словами таксиста вже розлетілося мережею. На відео чутно, як чоловік заявляє, що рф ще "не програла жодної війни", а Україні треба бути з росією, бо це "правильно та економічно вигідно". Крім того таксист говорив, що він не вважає злочином зґвалтування українців російськими військовими.

"Це (зґвалтування, - ред.) - витрати війни... У моєму розумінні Путін - один із найвидатніших політиків сучасності", - заявив чоловік.

Як повідомляли “Ми-Україна”,  раніше в Одесі водій таксі відмовився переключити російську пісню, яка грала в автомобілі. Більше того, він почав розповідати пасажирці, яка і попросила його вимкнути російську музику, про “нацистів”. Також чоловік стверджував, що ракети випускають США, а він сам – хотів би переїхати жити до рф.

Після цього мовний омбудсмен Тарас Кремінь заявив, що вмикаючи російські пісні в таксі, водії порушують закон про мову і закон про національну безпеку.

Головне