В Києві проходить прощання з керівництвом МВС

В Києві проходить прощання з керівництвом МВС

У Києві проходить прощання з керівниками та співробітниками Міністерства внутрішніх справ, які загинули в результаті авіакатастрофи в Броварах. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Відомо, що початок церемонії розпочнеться об 11:00 годині у Національному центрі Український дім.

Крім того, під час церемонії пройде прощання не лише з керівництвом МВС, а й з іншими співробітниками міністерства, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Нагадаємо, що в результаті авіакатастрофи загинули, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, перший заступник Євгеній Єнін, держсекретар Юрій Лубкович, а також заступник керівника Патронатної служби Тетяна Шутяк, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки НПУ підполковник поліції Михайло Павлушко, старший оперуповноважений в особливо важливих справах Департаменту внутрішньої безпеки НПУ Андрій Маринченко та провідний інспектор Департаменту комунікації МВС Микола Анацький.

Як повідомляли “Ми – Україна” раніше, співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій завершили пошуково-рятувальні роботи на місці падіння гелікоптера у Броварах на Київщині.

Головне