В Держспецзв'язку розповіли про спроби російських хакерів заволодіти персональними даними українців

В Держспецзв'язку розповіли про спроби російських хакерів заволодіти персональними даними українців

Російські хакери все частіше полюють на персональні дані українців. Про це повідомив речник Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Володимир Кондрашов.

"Поряд зі спробами вразити та знищити нашу інфраструктуру росіяни розгорнули також масовані кампанії, націлені на збір персональних даних українців", - зазначив Кондрашов на брифінгу. 

При цьому він наголосив, що найчастіше хакери країни-агресора займаються фішингом, тобто виманюють певні персональні дані у користувачів.

"Цей вид атак загрожує не тільки безпосередньо керівникам певних підприємств та держслужбовцям, а і звичайним громадянам", - наголосив представник Держспецзв'язку.

Разом з тим Кондрашов додав, що напередодні з'явилася інформація про можливу кіберзагрозу з боку хакерського угруповання, яке пов’язують з російською розвідкою. Однак її, заявив речник Держспецзв'язку, вдалося локалізувати.

Нагадаємо, раніше у Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації заявили, що в Україні значно зросла кількість кібератак на комерційні компанії. Такі компанії, зокрема, володіють персональними даними українців.

Як повідомляли "Ми-Україна", Велика Британія виділила 16 млн фунтів стерлінгів (20,48 млн доларів) на зміцнення кіберзахисту Україні.

Головне