"Укрпошта" випустила марку з Kalush Orchestra

Компанія "Укрпошта" в понеділок, 10 квітня, ввела в обіг нову поштову марку Kalush Orchestra у рідному місті фронтмена гурту Олега Псюка - Калуші Івано-Франківської області. Про це у Facebook повідомив мер міста Андрій Найда.

"Укрпошта" після перемоги гурту на престижному конкурсі дала обіцянку - випустити марку Kalush як "ще один символ боротьби у війні та сміливості наших людей робити все, щоб бути почутими", - зазначив мер. 

У церемонії погашення марки взяв участь генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, Олег Псюк та інші гості.

Марку з автографами продадуть на аукціоні. Номінал однієї марки - 15 гривень, тираж - 780 тисяч одиниць. До марки випустили також конверт "Перший день", немаркований художній конверт і художню листівку. 

Зазначається, що дизайн марки належить Святославу Романчаку, художниця конвертів - Олеся Вакуленко, дизайн листівки - Юрій Сосницький.

Нагадаємо, що громадянам України, які внаслідок повномасштабної війни виїхали до Великої Британії, безкоштовно роздадуть квитки на Євробачення-2023.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, понад 220 тисяч українців проголосували у “Дії” за національне журі “Євробачення-2023”.

Головне