Українцям розповіли, де цього літа вони зможуть відпочивати

Українцям розповіли, де цього літа вони зможуть відпочивати

В Україні спеціально до літнього сезону облаштували 340 безпечних місць відпочинку, 185 з яких мають пляжі. Про це розповів прес-офіцер Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

"ДСНС рекомендує місця масового відпочинку, які визначені чітко місцевими органами виконавчої влади і будуть обладнані і забезпечені відповідно до правил безпеки життя людей", - зазначив Хорунжий.

При цьому він наголосив, що у низці областей у цьому році на пляжі доступ буде закритий.

"Є розпорядження у Запорізькій області, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях та у Києві, що у цьому році офіційно купальний сезон розпочинатись не буде. Також це стосується окремих районів, які були під окупацією і піддаються обстрілам і є загроза потрапити на вибухонебезпечні предмети", - наголосив представник ДСНС.

Разом з тим він зазначив, що в Одеській області часто на берег виносить міни, які становлять небезпеку для людей. 

Крім того Хорунжий наголосив, що найближчими днями в Україні оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

"Я б не рекомендував людям зараз відвідувати ліси і особливо користуватися вогнем. За це передбачене адміністративне покарання до 4000 гривень", - нагадав представник ДСНС.

Як повідомляли "Ми-Україна", в Одесі готуються відкрити для відпочиваючих окремі пляжі. Втім одеситам не варто очікувати таких рішень від влади найближчими днями, заявив голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук.

Головне