Українці почали більше довіряти держорганам, - дослідження

Українці почали більше довіряти держорганам, - дослідження

В Україні суттєво зросла довіра до державних органів. Про це свідчать дані, оприлюднені під час прес-конференції Аналітичного центру "Об'єднана Україна"

Наразі найбільший рівень довіри в українців до Збройних сих. Їх підтримують 91% респондентів і він фактично залишається на першому місці уже тривалий час. 

Після ЗСУ українці найбільше довіряють Офісу президента, про що повідомили 62% опитаних. 

Якщо ж порівняти рівень зростання довіри до держорганів, то він найбільше зріс до Служби безпеки - 40% у 2023 році проти 12% - у 2021-му. 

Також підвищили рівень довіри і такі структури як САП, ВАКС, НАЗК, НАБУ - у середньому з 6-7% у 2021 році до 17-18% у 2023 році.

А от не довіряють українці фактично судовій системі. Лише 14% українців висловили довіру наших судам. 

В Україні зросла довіра до державних органів: дослідження
В Україні зросла довіра до державних органів: дослідження

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський викликає у громадян нашої країни найбільшу довіру серед політичних лідерів. Рівень підтримки президента Зеленського серед українців складає 91%.  На другому місці за рівнем довіри знаходиться головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний з показником у 87%.

Як повідомляли "Ми-Україна", радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк вважає, якщо українці перестануть довіряти державним інституціям, війну виграти не вдасться.

Головне