Українські умільці розробили гру “Стугна”, яка припала до душі росіянам: Самі того не знаючи, донатять на ЗСУ

Українські умільці розробили гру “Стугна”, яка припала до душі росіянам: Самі того не знаючи, донатять на ЗСУ

В Черкасах команда айтівців за декілька місяців створила онлайн-гру “Стугна”, яка допомагає  зібрати кошти для Збройних сил України. Про це йдеться в сюжеті телеканалу “Ми-Україна”.

Розробники розповіли, що надихнулись через відеоматеріали, де українські військові руйнують зброю загарбників.

“Ми побачили дуже багато відеоматеріалів, дуже цікавих, як наші оператори руйнують техніку окупанта, дивлячись в екран монітора і це нам нагадало комп'ютерну гру. Пізніше ми почали більш поглиблено дивитися те, що це за зброя, виявилось, що це українська розробка”, - повідомили айтівці.

За словами розробників, за чотири місяці комп'ютерна гра захопила понад півмільйона гравців зі 160 країн, які заробляють гроші для української армії. Росіяни теж залюбки беруть участь і тим самим донатять на ЗСУ. 

“Вони пишуть дуже багато негативних коментарів стосовно цього, що гра погана і гра не така. Багато чого пишуть, але вони не розуміють і допомагають нашим Збройним силам і це набагато ефективніше, ніж те, що вони написали”, - додав розробник. 

Варто зазначити, що за тисячу переглядів реклами ЗСУ отримує від одного до пяти доларів. Також в грі є спосіб пожертвувати власні кошти і напряму.

Айтівці вважають, що буде нечесним, заробляти на грі, адже наші захисники жертвують своїм життям на фронті, тому всі гроші перераховуються на ЗСУ.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, волонтери майже за рік війни зібрали 57 тонн макулатури з київської книгарні “Сяйво книги”. За отримані кошти було придбано автомобіль для Збройних сил України. 

Головне