У Києві поліція зупинятиме приватних перевізників, які ігнорують повітряну тривогу

У Києві поліція зупинятиме приватних перевізників, які ігнорують повітряну тривогу

У Києві приватні перевізники, які ігнорують вимогу зупиняти транспорт під час повітряної тривоги, можуть бути зупинені поліцією.

Про це заявив директор департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Роман Ткачук під час брифінгу.

"Таке рішення (зупинка громадського транспорту під час тривоги, - ред.) було прийнято Радою оборони Києва. Прийняте рішення з метою надання мешканцям міста можливості отримувати захист під час тривоги", - зазначив Ткачук.

Він розповів, що з патрульною поліцією Києва була розмова про те, що приватні перевізники не виконують рішення Ради оборони міста щодо зупинки транспорту під час повітряної тривоги, щоб дати можливість людям пройти до укриттів.

"Про це ми розмовляли з патрульною поліцією. Вони під час повітряної тривоги мають зупиняти в тому числі і приватних перевізників і вимагати від них надання захисту для населення", - сказав Ткачук.

Він також додав, що 80% зупинок мають поруч підземні переходи, які можна було б використовувати для захисту. Департамент транспорту також отримав вказівку про підготовку QR-кодів на зупинках, для того, щоб можна було з телефона зчитати адреси найближчих захисних споруд.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у Києві громадський транспорт працюватиме на годину довше. Як відомо, з 26 березня в столиці зменшено тривалість комендантської години. Наземний транспорт працюватиме з 05:30 до 23:30; метрополітен - з 06:00 до 23:00; фунікулер - з 07:00 до 22:00.

Головне