У Канаді пройшов крижаний шторм: понад мільйон людей залишилися без світла

У Канаді пройшов крижаний шторм: понад мільйон людей залишилися без світла

Крижаний шторм обрушився на деякі райони міст Онтаріо і Квебека у Канаді. Внаслідок цього понад 1 млн споживачів залишилися без електроенергії.

Про це повідомило канадське видання CBC. Як зазначається, компанія Hydro-Québec направила близько 1100 працівників для відновлення електропостачання. Однак бригади зіткнулися з більш ніж 2200 перебоями в роботі.

При цьому міністр П'єр Фіцгіббон, який відповідальний за район Монреаля, заявив, що 25% із цих відключень були великими і зачіпали понад 1000 осіб. За даними Міністерства охорони довкілля Канади, випало 40 міліметрів опадів, більша частина яких - крижаний дощ, що вкрив гілки дерев, ламає гілки і обрушує їх на лінії електропередач.

Крім того, Hydro Ottawa назвала шторм найсильнішим у цьому районі з 1998 року.

"Учора ми пережили одну з найруйнівніших крижаних бур з 1998 року. Відтоді у нас були крижані бурі, зовсім нещодавно, у 2017-2018 роках, але нічого, і близько не те, що ми бачили вчора", - йдеться в повідомленні.

У Монреалі також надходили численні повідомлення про повалені дерева. Транспорт Квебека заявив, що погодні умови змусили його закрити міст Вікторія, який з'єднує Монреаль з його південними передмістями.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, в Україну ненадовго повернеться зима. Зокрема, у низці регіонів випаде сніг та суттєво знизиться температура повітря. Так, у п’ятницю та суботу, 7 і 8 квітня, у західних областях прогнозуються сніг та морози вночі.

Головне