У Будапешті відбулася фотовиставка, присвячена українським жінкам під час війни

У Будапешті відбулася фотовиставка, присвячена українським жінкам під час війни

У Будапешті презентували фотовиставку під назвою "It’s me", присвячену українським жінкам під час війни. Про це повідомляє пресслужба Посольство України в Угорщині.

“На відкритті виставки авторства української фотохудожниці Людмили Азарової та психологині Лариси Пиляєвої були присутні тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Іштван Балог, заступник мера Будапешту Габор Керпель-Фроніус, мер ІІІ району столиці доктор Ласло Кіш і кінопродюсерка Агнеш Патакі”, - зазначили в пресслужбі.

Іштван Балог зазначив, що українки в умовах російської агресії не тільки піклуються про сім'ю та працюють, а й боронять Україну на фронті. Також він розповів про злочини окупантів та від чого постраждали жінки.

"Щиро дякуємо галереї Ersenyös Galéria, мерії ІІІ району м. Будапешт (Обуда) та міжнародній громадській організації "Carpathian Platform" за організацію та проведення заходу, а мерії Будапешта - за підтримку виставки", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що фотовиставку можна відвідати у галереї Ersenyös Galéria за адресою 1033 Budapest, Fő tér 2 до 28 серпня.

Нагадаємо, що з-під завалів у Сумській області врятували 66 унікальних історичних гравюр, присвячених Голодомору. Їх знайшли після обстрілу училища в регіоні.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, книжковий фестиваль Kyiv Book Fest проведуть у Києві з 8 до 10 вересня. 

Головне