У Бахмуті залишається близько 3 тисяч жителів

У Бахмуті залишається близько 3 тисяч жителів

У Бахмуті на Донеччині залишається близько 3 тисяч жителів, серед них 33 дитини. Про це повідомляє очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"У Бахмуті залишилося менше ніж 3000 осіб ті, які навідріз відмовляються евакуюватися. По дітях наша статистика - ті, які можуть евакуюватися - це 33 дитини", - зазначив очільник Донецької ОВА. 

Кириленко розповів, що евакуація триває не лише в Бахмуті, а й по всій лінії фронту. У першу чергу вивозять дітей з батьками.

"Для прикладу в Авдіївці, де менше півтори тисячі осіб, сім днів тому залишилось 42 дитини, наразі - вже 13. Знову ж таки це ті діти, які з батьками навідріз відмовляються евакуюватися", - наголосив очільник.

У Бахмуті на Донеччині залишається близько 3 тисячі жителів
У Бахмуті на Донеччині залишається близько 3 тисячі жителів

Нагадаємо, що українські військові продовжують оборону Бахмута Донецької області. Попри важкі бої, російські окупанти несуть великі втрати у цьому напрямку - 155 окупантів вбитими, та 89 - поранених.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, український військовослужбовець та оператор “Суспільного” Олексій Ольховик загинув в місті Бахмут.

Головне