Треба лиш дочекатися озброєння від союзників: Данілов спрогнозував наступальну війну ЗСУ на 2023 рік

Треба лиш дочекатися озброєння від союзників: Данілов спрогнозував наступальну війну ЗСУ на 2023 рік

Збройні сили України у 2023 році розпочнуть наступальний війну проти Росії з використанням нового озброєння, отриманого від союзників. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на своїй сторінці в Facebook. 

Ще раніше, відразу ж після повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, Данілов розділив боротьбу на чотири етапи: партизанська, оборонно-контрнаступальна, наступальна війна та війна справедливості і відплати.

“Як світ змінював своє ставлення до Української війни за Незалежність – від партизанського руху до Перемоги.

1. Січень 2022 року. Партизанська війна:

NLAW, Stinger, Javelin.

2. Червень 2022 року. Оборона-контрнаступальна війна:

HIMARS, MLRS, гаубиці M777, ракети Harpoon, снаряди GMLRS, Excalibur, САУ Panzerhaubitze 2000, ППО IRIS, САУ CAESAR, самохідна гаубиця AHS Krab.

3. 2023 рік. Наступальна війна:

БМП Bradley, Marder, бронетранспортери Bastion, бронемашини AMX-10 RC, Patriot. І багато чого іншого – менш публічного й зовсім не публічного.

4. Четвертий етап. Війна справедливості та відплати”, - написав Данілов.

Тобто, на думку секретаря РНБО, українські військові вже зовсім скоро можуть почати повномаштабні наступальні дії. Статися це може відразу ж, як Україна отримає від союзників важке озброєння.

Крім того, не забув Данілов нагадати і про ракетну та дронову програми України.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше,  українська армія на тлі повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії потрапила до переліку найпотужніших армій світу та посіла 15 місце.

Головне