Тепло, у деяких регіонах - дощ: прогноз погоди в Україні на вихідні

Тепло, у деяких регіонах - дощ: прогноз погоди в Україні на вихідні

В Україні 23 березня очікується тепла погода, хоча місцями можливі короткочасні дощі у деяких областях. У Києві 24 березня очікується дощ та зниження температури до +7 градусів.

Про це повідомила синоптична Наталка Діденко у Facebook.

За її даними, у більшості областях України 23 березня очікується безопадна погода, лише в окремих західних областях, на Житомирщині та Київщині можливий невеликий дощ. В інших районах опадів не передбачається.

Протягом дня очікується температура від +10 до +17 градусів. У Києві, зокрема, на Всесвітній День Метеоролога буде приємна погода без значних опадів та температурою +14 градусів.

Щодо погоди у неділю, 24 березня, в західних областях, на півночі (за винятком Сумської області) та на Вінниччині очікується похолодання до +7...+10 градусів. У решті території країни буде тепло, від +10 до +14 градусів.

Очікується збільшення кількості дощів, помірних, зокрема, у західній частині країни. У північній, центральній, східній та південній частині погода буде сухою.

У Києві 24 березня очікується дощ та зниження температури до +7 градусів.

"Кілька днів на півночі та заході побуде свіжа погода, проте з 27-го березня передбачається відчутне потепління, тепла погода охопить усю Україну", - додала Діденко.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Харківщині без світла залишаються 275 тисяч абонентів.

Головне