"Щоб вони поздихали всі": реакція українців на обстріл Херсона

Росіяни не припиняють атакувати Херсон та передмістя. Утретє окупанти атакували дитячу обласну лікарню, вони знову завдали удару по неонатальному корпусу. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Як місцеві жителі призвичаїлись жити під постійними обстрілами розповіла наша кореспондентка Анжела Слободян.

У Херсоні та області російські снаряди постійно прилітають у житлові будинки – є загиблі та поранені. Ворог щодня намагається знищити інфраструктуру міста. У приміщенні Червоного хреста все згоріло, після обстрілу вогнеборці кілька годин гасили пожежу.

85-річна Ольга Сабодаш в Антонівці живе все життя. ЇЇ оселя потрапила під обстріл окупантів. Діри в будинку залатали плівкою, проте такий захист не рятує стареньку від холодів.

У самому місті в одному з обстріляних будинків люди збирають підписи для заяви, щоб отримати плівку й закрити вікна від вітру.

За словами мешканки, багато людей виїхало, а залишилось лише близько 10%.

"По дев’ятий поверх ні у кого немає вікон. Це які тварюки, нелюди! Щоб вони всі повмирали там самою лютою смертю. Це ж неможливо, чим ми винуваті? Мирних людей бомблять, за що? Щоб ви всі там поздихали", - побажала російським загарбникам одна з мешканців розбитого будинку.

https://www.youtube.com/embed/MH2szcI6bh0

Як повідомляв "Ми-Україна"раніше, у Чорному морі знаходиться шість ворожих ракетоносіїв із загальним залпом до 44 “Калібрів”.

Головне