Прохолодно, без опадів: прогноз погоди в Україні 9 березня

Прохолодно, без опадів: прогноз погоди в Україні 9 березня

В Україні 9 березня очікується прохолодна погода, але водночас опадів не очікується. Про це повідомляє народний синоптик Наталка Діденко у Facebook.

9 березня

На території України протягом дня буде суха погода, характеризується підвищеним атмосферним тиском. В суботу, 9 березня, очікується прохолодна погода: вдень температура становитиме +2...+6 градусів, а на заході країни буде трошки тепліше - +7...+11 градусів", - зазначила вона.

У столиці Києві, за словами синоптика, в ці вихідні також не передбачається опадів.

Субота буде прохолодною, температура коливатиметься від +2 до +4 градусів, а в неділю стане трошки тепліше, передбачається +5...+8 градусів.

10 березня

Щодо погоди на 10 березня в Україні, то в цей день очікується ще більше потепління: від +5 до +10 градусів, а в західних областях та на Вінниччині можна очікувати температуру від +7 до +14 градусів. Однак на сході країни погода залишатиметься прохолодною з температурою повітря від +2 до +4 градусів.

Погода наступного тижня

Щодо наступного тижня, прогнозуються збільшення кількості опадів, а враховуючи низьку температуру, деякі з них можуть переходити у мокрий сніг.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, в Україну повертаються Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear, Oysho.

Головне