Попри масові протести у Парижі триває Fashion Week 

Попри масові протести у Парижі триває Fashion Week 

Тиждень високої моди в Парижі розпочався попри громадські заворушення у передмісті. До відкриття події французьку столицю відвідали численні знаменитості та дизайнери. Це викликало неоднозначну реакцію суспільства, повідомляє BBC.

Серед гостей на Тижні високої моди (Paris Fashion Week) — американська реп-зірка Карді Бі, співачка Каміла Кабельо та акторка Мейзі Вільямс. Також до модного фестивалю долучилися актриси Маргарет Квеллі, Люпіта Ніонго і Дженна Коулман.

Керівниця відділу моди газети The Telegraph Ліза Армстронг написала: "Ці надушені, інкрустовані діамантами, відірвані від реальності клієнти можуть здатися дивними навіть у звичайний час, але на цьому тижні вони здаються майже повністю глухими".

Як додала Ліза Армстронг, один із відвідувачів зазначив, що було "досить дивно бачити, як великі французькі бренди взагалі не визнають того, що відбувається у їхній власній країні".

Такої ж позиції дотримується дизайнер Хеді Сліман. У своєму Instagram він стверджує: “Показ мод у Парижі, коли Франція та її столиця переживають втрату і страждання, здається абсолютно недоречною байдужістю".

Журналістка Ідж Діксон із видання Rolling Stone додала, що деякі впливові особи поводяться так, ніби протести завдали їм "легких незручностей".

Щоправда, деякі бренди не змогли повністю проігнорувати події в країні. Бренд Chloe скасував вечірки на вихідних, а Celine відмовились від проведення показу чоловічого одягу через заворушення в Парижі.

Як писав “Ми-Україна” раніше, в Афганістані закриються всі салони краси для жінок. Відповідний наказ видало керівництво радикального руху “Талібан”, що захопило владу в країні у серпні 2021 року.

Головне